O Firmie

IBS Dom Finansowy to dynamicznie rozwijająca się firma stworzona przez profesjonalistów na bazie wiedzy, doświadczenia, zaangażowania oraz pasji. Firma – to my, czyli zespół menadżerów i doradców finansowych z wieloletnim doświadczeniem. IBS Dom Finansowy powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę klienta z szerokim wachlarzem produktów i usług finansowych.
 
Wybór najlepszego ubezpieczenia oraz kredytu to sztuka, dlatego naszą działalność realizujemy we współpracy z wieloma instytucjami finansowymi, pozostając od nich niezależnymi. Na bieżąco monitorujemy rynek usług finansowo-ubezpieczeniowych, dzięki czemu  możemy zaoferować naszym klientom najlepsze produkty, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.
 
Współpracujemy tylko z najlepszymi., co pozwala na obiektywny dobór odpowiednich rozwiązań, w oparciu o indywidualną analizę finansową.

IBS Dom Finansowy to oszczędność czasu, pieniędzy i kompleksowość usług finansowych.

Państwa zadowolenie jest rękojmią naszego profesjonalizmu, dlatego priorytetem jest dla nas uczciwość, rzetelność i stałe zwiększanie zakresu kompetencji naszych doradców.
 
W swojej ofercie posiadamy:
  • Kredyty: hipoteczne, gotówkowe, dla firm, chwilówki, bez BIK
  • Inwestycje: regularne, jednorazowe, oszczędzanie dla dziecka, emerytalne
  • Ubezpieczenia: na życie, majątkowe, grupowe